Історія

Стоматологія Лучинських (раніше Стоматологічна клініка Лучинських) почала свою діяльність в 1995 році як маленька приватна сімейна фірма, і за понад 20 років стала однією з провідних медичних установ міста Хмельницького. За цей час стоматологія Лучинських виросла з невеликого кабінету з одним стоматологічним кріслом до сучасної багатопрофільної стоматологічної клініки, яка надає широкий спектр послуг: терапевтичних, ортопедичних, ортодонтичних, хірургічних та інших, а команда із двох лікарів-професіоналів трансформувалась в унікальний колектив з висококваліфікованих спеціалістів- лікарів-терапевтів, ортодонтів, ортопедів, хірургів та дитячих стоматологів, які працюють у взаємодії з професійними асистентами та зубними техніками.

Стоматологія Лучинських надає повний спектр стоматологічних послуг – консультації, лікування зубів, хірургія, реставрації, імплантування, ортодонтичне лікування, гарантуючи при цьому повну безпеку обслуговування пацієнтів, завдяки використанню сучасного німецького обладнання для стерилізації та знезараження інструментарію. Компанія постійно оновлює та модернізує обладнання, яке включає в себе стоматологічні крісла Sirona (Siemens), цифрове ультрановітнє рентген-діагностичне обладнання, комп’ютерний томограф (КТ) з можливістю планування хірургічних шаблонів для надточної навігаційної хірургії для постановки імплантатів (імплантів), сучасна CAD-CAM система inLab – для виготовлення надточних ортопедичних конструкцій (коронок, мостів) в тому числі система CEREC, яка дозволяє виготовити зубну коронку за одне відвідування (One Day Dentistry), мікроскоп для лікування каналів та інше сучасне обладнання.

Окремо варто виділити процес навчання і розвитку лікарів та персоналу, адже цьому у нас приділяється особлива увага. Представники стоматології Лучинских є постійними учасниками форумів, симпозіумів, практичних семінарів і курсів з багатьох напрямків стоматологічної діяльності, що дозволяє поглиблювати власні знання і навички, відслідковувати тенденції й нововведення, переймати досвід та аналізувати результати передових спеціалістів Європи та світу, а участь у міжнародних виставках дає можливість організовувати постачання високоякісних матеріалів від провідних європейських та світових виробників.

Інноваційний та відповідальний підхід до профілактики та лікування дозволив компанії здобути визнання та повагу не тільки серед жителів м. Хмельницького та України, а й серед іноземних громадян з Австралії, Швеції, Італії, США, Іспанії, які високо оцінюють професійний рівень наших лікарів та техніків і надають схвальні відгуки про результати нашої роботи.

За понад 22 роки роботи стоматологія Лучинських вирішила величезну кількість дрібних проблем та надзавдань, набула унікального досвіду, який вона готова використовувати й надалі для досягнення своєї основної мети – щасливої та здорової посмішки наших пацієнтів.