Пломби та реставрації

Соромитесь посміхнутись через незначні недоліки на зубах? Тоді Вам до нас! Стоматологія Лучинських пропонує Вам послугу художньої реставрації зубів, аби раз і назавжди забути про щілинку між зубами, надщерблення на зубах та неправильний прикус. Всі ці проблеми вирішуються швидко та легко і ми зробимо все, щоб ніяка з них не заважала Вам посміхатись! Наші лікарі продумають все до найменших деталей : колір, форма зуба тощо.

Художня реставрація, як ланка естетичної стоматології, поділяється на 2 види : пряма художня реставрація і непряма.

Пряма художня реставрація характеризується моделюванням і відновленням ушкоджених частин зуба, вибором кольору і форми зуба, корекцією довжини зуба тощо. Наші спеціалісти ретельно підходять до виконання такої кропіткої роботи, особливо працюючи з передніми зубами, які з часом втрачають форму, а також, аби зекономити Ваш час, роблять усе це за один візит. Можна сказати, що від наших спеціалістів вимагається не тільки якісне виконання цієї роботи, а й творчий підхід.

Головною відмінністю непрямої реставрації є те, що окрім лікаря в процесі бере участь зубний технік. Тобто перед реставрацією проводиться низка маніпуляцій, наприклад підготовка зуба або зняття відбитків прикусу, над якими працюватиме технік, щоб досягти ідеального результату.

Одна з найсучасніших технологій художньої реставрації зуба - технологія пошарового нанесення спеціальних матеріалів, які мінімально впливають на тканини зуба. Наші спеціалісти завжди йдуть в ногу з часом і прогресом, постійно відвідують курси підвищення кваліфікації і здають відповідні екзамени, тому нерідко радять використовувати вініри - накладки для передніх зубів. Їх використання абсолютно не шкодить структурі зуба, а також при їх накладенні пацієнт не відчуває ніякого болю. Вініри прийшли до нас з Голлівуду і досі мають шалену популярність серед зірок. Допомагає лікареві при виборі кольору та відтінку зубів використання сучасного апарату VITA Easyshade.

Оглянувши Ваші зуби, наші лікарі виберуть найоптимальніший варіант реставрації недоліків, аби зекономити Вам час та гроші. Всього один візит до стоматології Лучинських і Ви відчуєте впевненість у собі при спілкуванні з іншими людьми, а Ваші рідні та друзі будуть вражені, побачивши таку розкішну та здорову посмішку.