Лікування каналів

Відчуваєте гострий біль десь всередині зуба? Стоматологія Лучинських допоможе Вам позбутись жахливого відчуття усіма можливими та оптимальними способами!

Найчастіше такий біль спричинений проникненням бактерій вглиб зуба або неякісним лікуванням каналів в минулому. На перший погляд проста і незначна проблема, при невчасному її виявленні, породжує серйозні захворювання, такі, як пульпіт та періодонтит, а в майбутньому навіть втрату зубів. Саме тому, при перших симптомах необхідно звернутись до лікаря за консультацією.
У деяких випадках захворювання протікає безсимптомно, але рано чи пізно воно дасть про себе знати, до того ж у гострій формі. Спеціалісти нашої клініки одразу проведуть обстеження на всі можливі приховані проблеми і визначать, як їх лікувати.

Як проходить ендодонтичне лікування? Таке лікування складається з декількох етапів і в тяжких випадках не обмежується одним візитом до лікаря-стоматолога. Спершу лікар чистить канал найсучаснішими ручними та машинними інструментами, які налаштовуються навіть під глибокі та викривлені канали, потім обробляє канал антисептичними засобами, аби позбутись і попередити розмноження бактерій. Після цього лікар може покласти або тимчасову пломбу і продовжити лікування з наступного візиту, або одразу перейти до герметичного пломбування каналу в довжину, що виключить наступне його ураження бактеріями. На останньому етапі лікування каналів лікар відновлює зовнішній вигляд зуба після інструментальної обробки. При необхідності він може також зробити кілька рентгенівських знімків, аби переконатись, що канал щільно запломбований і ризик повторного інфікування бактеріями зведений до нуля.lechenie-kanalov


Лікарі нашої клініки серйозно ставляться до лікування кореневих каналів, адже таке лікування, зазвичай, включає ряд складностей, із якими здатні справитись лише майстри своєї справи. Важливим в ендодонтичному лікуванні також є наявність сучасного обладнання: конусної комп’ютерної томографії, бінокулярів та стоматологічного мікроскопу, що дозволяє провести якісне лікування у складних випадках. Довірте нам вирішення цієї проблеми і ми зробимо все можливе, аби Вам більше не довелося відчути її гостроту.