Відбілювання

Посмішка людини завжди може сказати про неї більше, ніж вона сама. Про людину з гарною посмішкою завжди думають, що вона успішна, здорова, доглянута та задоволена своїм життям. Це, в деякій мірі, є розкішшю. Мода на білосніжну посмішку прийшла до нас саме з Голлівуду, де кожна знаменитість сяє завдяки гарному вбранню та білосніжній усмішці.

Однак не кожен може дозволити собі похвалитись здоровою посмішкою. Іноді щоденне підтримування гігієни у ротовій порожнині все одно не рятує від жовтизни зубів. Саме тому у сфері стоматології за останні роки стала популярною процедура відбілювання зубів.

Наші лікарі-стоматологи пропонують Вам швидку процедуру відбілювання зубів. Всього година і Ваші зуби стануть світлішими на декілька тонів, Ви станете впевненіше у собі, а ефект затримається ще на декілька років!

Сьогодні лікарі використовують сучасні методи відбілювання зубів, які не мають негативного впливу на зубну емаль та не залишають побічних ефектів. Перед процедурою рекомендовано провести гігієнічну чистку зубів, прибрати зубний камінь і наліт, прибрати усі каріозні прояви.

Вже багато років розробляються різні засоби відбілювання зубів : індивідуальні відбілюючі капи, лазерне відбілювання, відбілювання ультразвуком та багато інших. Ми пропонуємо Вам метод відбілювання за допомогою спеціальної лампи, що дозволяє досягти бажаного та якісного результату менше, ніж за годину. Даний метод дозволяє безболісно та швидко забрати надокучливу жовтизну зубів та подарувати Вам білосніжну посмішку.otbelivanie_1

Як проходить процедура відбілювання? Лікар-стоматолог наносить спеціальний гель на зуби, а далі світить на них лампою, тим самим активуючи  його дію. Результат не змушує на себе чекати - після зняття гелю з зубів, ефект помітний одразу : зуби стають світлішими на кілька тонів, Ваша посмішка сяє.

Куди звернутись, щоб відбілити зуби - Ваш особистий вибір. Якщо Вашим вибором стане наша клініка, ми гарантуємо якісне відбілювання та швидке обслуговування. Ми цінуємо час наших пацієнтів. Як вже зазначалось, процедура абсолютно безболісна, як для Вас, так і для Вашого гаманця. Запрошуємо Вас переконатись у цьому самостійно!