Лікування гіперчутливості зубів

giperchuvstvitelnost-zubovБувало так, що спекотного літнього дня Ви їсте морозиво і, торкнувшись зубами, відчуваєте різкий біль? Чи те саме, коли п’єте гарячу каву зранку? Це - гіперчутливість (гіперестезія) зубів у всій її “красі”. Таке явище нерідко зустрічається як у дітей, так і у дорослих.

Причин виникнення гіперчутливості зубів може бути дуже багато : неправильне чищення зубів, захворювання, неправильне харчування (надмірне вживання газованих напоїв або продуктів, що містять кислоти), надмірне навантаження на зуби тощо. Все це призводить до руйнування емалі, яка є захисною тканиною зуба.

Зазвичай, при лікуванні гіперчутливості застосовуються фторвмісні засоби для ремінералізації. Таким чином відновлюється природня структура зуба - зуби стають міцнішими та стійкими до впливу зовнішніх факторів. Додатково проводиться консультація з лікарем, де обговорюються такі питання як правильність щоденного чищення зубів та виключення деяких продуктів із раціону пацієнта, аби уникнути появи неприємних відчуттів на момент лікування.

При невчасному виявленні або ігноруванні симптомів гіперчутливості розвиваються куди більш серйозні проблеми. Постійний біль при найменшій взаємодії з зубами з часом призводить до відмирання нерва у зубі, а це в свою чергу призводить до втрати зуба. Більшість людей все ж ігнорують симптоми гіперчутливості і, тим самим, нерідко погіршують ситуацію, витрачаючи потім більше грошей та часу на лікування.

Ми наполегливо рекомендуємо Вам звернутись до лікаря при перших симптомах гіперчутливості. Якщо Ви виберете нашу клініку, ми обіцяємо швидко та безболісно вилікувати наявну проблему підвищеної чутливості зубів, про яку Ви зможете забути ще на декілька років при правильному догляді за ротової порожниною та раціональному харчуванні, враховуючи Ваші індивідуальні особливості та потреби. Ми гарантуємо  результат, яка б стадія гіперчутливості у Вас не була. Не зволікайте, вирішіть цю проблему і не відмовляйте собі у філіжанці гарячої кави зранку або холодному морозиві у літню спеку!