Протезування (ортопедія)

gall-5Існує безліч факторів, які щодня впливають на наші зуби. Стреси, шкідливі звички, недосконала гігієна, неправильне харчування, прогресуючі захворювання та багато інших. У всього є свій  термін придатності - з часом наші зуби також зношуються, навіть з’являється рухливість, яка може призвести до втрати зуба. Коли наявна проблема потребує лікарської вмілої руки, але свій зуб вже не врятувати, стоматологи проводять процедуру протезування.

Протезування - багатогранна і дуже специфічна процедура, яка вимагає від спеціалістів досвіду і уміння.  Часто процес протезування вимагає командного підходу та участі лікарів-стоматологів інших спеціальностей.  Лікарі нашої клініки мають багаторічний досвід у проведенні протезування зубів і з радістю продемонструють його Вам, допомагаючи повернути фізичний комфорт і естетичний зовнішній вигляд зубів.

Сьогодні дедалі більшої популярності набирає цифрова стоматологія та зокрема CAD-CAM технології, що стрімко розвиваються і дозволяють значно пришвидшити виготовлення ортопедичних конструкцій високої точності, зменшити кількість візитів до лікаря та скоротити загальний час лікування. Ми використовуємо технологію CEREC (Sirona), що дозволяє за наявності відповідних медичних показань, зробити коронку за один день.

shutterstock_12499306Як вже зазначалось, процедура протезування повинна мати мультидисциплінарний підхід. Існує кілька видів протезів : знімні та незнімні. Найбільшою популярністю, звісно, користуються незнімні зубні протези, адже вони довговічні. Окрім видів самих протезів, існують різні методи протезування. Одним з таких є протезування за допомогою імплантатів і воно є найпоширенішим в наш час, завдяки прогнозованості та довговічності.
З тих чи інших причин не всім пацієнтам може підійти протезування за допомогою імплантатів, тому варто розглянути й інші варіанти. Наприклад, якщо зуб зруйнований, але видаляти його немає потреби, стоматологи використовують метод фіксації коронок на зубі. Стоматологи між собою називають цей процес “коронуванням” зуба. А між іншим, підбір коронки здійснюється індивідуально, виходячи з медичних показань та естетичних вимог пацієнта : керамічні, пластмасові, металеві, безметалеві тощо. Тож, якщо Ви впізнали свою проблему, сміливо звертайтесь до нас і ми почесно “коронуємо” Ваші зуби!

Окремо виділяють мостоподібні протези. Такі протези майже повністю ідентичні своїм зубам за формою, а також відновлюють функції та зовнішній вигляд зуба та не створюють дискомфорту для пацієнта, що є пріоритетною ціллю для наших лікарів. Серед них виділяють металокерамічні протези. Це одні з самих недорогих протезуючих конструкцій, проте їх недоліком є сіруватий відтінок протезу, який спричинений внутрішнім металевим каркасом. Керамічні та цирконієві конструкції не передбачують наявність такого каркасу, тому для ідентичності кольору протеза і власних зубів рекомендовано використовувати саме їх.

Можливо, слово “протез” звучить для Вас шокуюче, однак ми з радістю розвіємо Ваш страх, якщо Ви оберете саме нашу клініку для встановлення зубних протезів. Робота буде виконана якісно та швидко, Ви навіть не помітите, як пролетів час! Тож чекаємо Вас на прийомі у стоматології Лучинських!