Імплантологія та 3D-навігація

Дуже часто люди не можуть зважитись на зміни у їх зовнішності. Найчастіше така нерішучість викликана страхом невдалих змін. Тому у питанні встановлення імплантатів правильний вибір Вам допоможе зробити Ваш лікар-стоматолог. Зважити усі “за” і “проти”, переглянути показання та протипоказання до встановлення імплантатів і, нарешті, зробити крок уперед.

implantologiya_1Що ж таке імплантат? Сучасний зубний імплантат (імплант) - це високотехнологічна конструкція, що слугує замість кореня втраченого зуба та нагадує гвинт в середньому від 3 до 5 мм в діаметрі, який виготовляється з титану або титано-цирконієвого сплаву і слугує основою для встановлення протезу. Візуально такий протез майже не відрізняється від власного зубу. В чому ж переваги встановлення імплантатів? По-перше, візуально відновлюється втрачений зуб, по-друге створюється опора для сусідніх зубів, що значно зменшує ризик їх втрати і, по-третє, досягається максимальний фізичний і естетичний комфорт.

Найвідомішим методом встановлення імплантатів є традиційний хірургічний метод. Це безпосереднє хірургічне втручання і такий підхід не завжди дозволяв досягти оптимальних результатів лікування. За останні роки став надзвичайно актуальним метод навігаційної хірургії як в стоматології, так і в медицині загалом. Метод встановлення імплантатів за допомогою навігаційного хірургічного (3D) шаблону - більш точний та швидкий, ніж традиційний хірургічний. Врахування даних конусної комп’ютерної томографії пацієнта при віртуальному плануванні дозволяє зробити втручання високопрогнозованим, малоінвазивним та зменшити кількість етапів лікування.  Процес не супроводжується надмірною кровотечою та травматизмом, як при класичному хірургічному втручанні. Заздалегідь віртуально сплановане оперативне втручання дозволяє значно зменшити вірогідність помилки, як на хірургічному, так і на ортопедичному етапі, а також сприяє швидкому загоєнню та попередженню набряку після імплантації, через що було визнане одним із найоптимальніших методів встановлення імплантатів на сьогодні. До того ж досягнення в галузі цифрової стоматології дозволяють нам планувати імплантацію, враховуючи положення і форму майбутньої коронки, що збільшує прогнозованість, якість, а також термін служби ортопедичної конструкції.

Ми використовуємо лише найсучасніше обладнання та найякісніші матеріали кращих світових виробників , зокрема імплантати швейцарської компанії Straumann, які відрізняються своєю якістю, мінімальним ризиком відторгнення імплантату та довічною гарантією.

Тож якщо Ви досі вагаєтесь встановлювати імплантати чи ні, наша відповідь - беззаперечно так! Наші найкращі спеціалісти підберуть оптимальну тактику встановлення імплантатів, внесуть зміни до Вашої зовнішності та життя в цілому, варто лише довірити цю задачу нам. Ми раді бачити наших пацієнтів щасливими та задоволеними після будь-якої процедури! Тож запрошуємо Вас відвідати нашу клініку!