Інтраоральна (внутрішньоротова) камера -переваги використання

 

Clinical 090

Clinical 090

Будь-який первинний чи плановий візит до стоматолога починається з огляду ротової порожнини. Поява внутрішньоротової (або інтраоральної) камери значно покращила якість цього процесу, адже вона допомагає зробити огляд ротової порожнини більше ефективним та ретельним. Які ж її функції?

1. Раннє виявлення стоматологічних захворювань

Внутрішньоротова камера збільшує як поверхню зуба, так і кут його огляду, дозволяючи стоматологу побачити початкові стадії захворювання зубів та ясен, невидимі людським оком.

2. Дозволяє пацієнтові побачити стан зубів і ясен на власні очі

Внутрішньоротова камера є не тільки діагностичним, але і навчальним інструментом. Якщо у минулому стоматологи намагалися пояснити пацієнтові, що таке карієс чи інше захворювання ротової порожнини "на словах", то зараз більшість людей можуть побачити стан здоров'я ротової порожнини на власні очі, просто дивлячись на монітор комп'ютера. Крім того, камера "показує", яким зубам чи поверхням зубів варто приділити більше уваги під час щоденної гігієни.

3. Камера дозволяє краще бачити динаміку процесу

Внутрішньоротова камера робить цифрові знімки, що якісно доповнюють історію хвороби  і дозволяють прослідкувати, як розвивається ця хвороба в динаміці. Під час настпуного візиту лікар відкриє збережений файл і  Ви разом маєте змогу подивитись, які зміни відбулись з тим чи іншим зубом, в той час, поки Ви не відвідували стоматолога.Крім того, Ви можете побачити стан зубів та ясен до і після лікування.

! Використання камери є абсолютно безпечним з гігієнічної точки зору, адже для кожного пацієнта використовуються індивідуальні одноразові покриття.

Звичайно, лікар не ставить остаточний діагноз, ґрунтуючись виключно на даних камери. Але, використання її в  комплексі зі звичайним оглядом та рентгенівським обстеженням, значно підвищує інформативність діагностики.

Внутрішньоротові камери вже багато років допомагають в діагностиці лікарям та пацієнтам нашої клініки і ми на власному досвіді переконались в їх функціональності та необхідності.